Cletech, dünyanın önde gelen üretim merkezlerinden olmaya aday Manisa’da kurulmuştur. Dijital bilgilendirme ürünleri alanında üretim faaliyetlerini gerçekleştiren HİRAŞ dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir.

Cletech, HİRAŞ Halkla İlişkiler Reklam Ajansı Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin tescilli markasıdır. HİRAŞ 1994 yılında Manisa’da kurulmuş, önceleri reklamcılık faaliyetleri için kurulan bir şirkettir. Daha sonra gelişen teknoloji ile faaliyetlerini reklamcılık ürünleri üretimine daha sonra ise dijital bilgilendirme ekranlarına kaydırmıştır. Bugün birçok bilgilendirme ekranı modeli ile üretim yapmakta olan HİRAŞ, Cletech markası ile tüm dünyaya ürünlerini ihraç etmektedir. İnteraktif dokunmatik ekranlar, video wall monitörleri, totemler, dokunmatik masalar ve büyük formatlı monitörlerin tamamını Manisa’daki tesisinde projelendirmektedir.

Birçok sektöre hizmet veren ürünlerimizi geliştirirken mutlak kalite anlayışı en önemli hazinemiz. Proje aşamasından ürünlerin üretilmesine, üretimden son kontrollere kadar tüm ürünler kalite standartlarımızın dışına asla çıkmaz. Elektronik aksamlar titizlikle kontrol edilerek müşterilerin beğenisine sunulur. Ayrıca AR-GE departmanımız her gün yeni teknolojileri takip ederek bunları müşterilerimizin hizmetine sunar. Her zaman en teknolojik ürünleri en şık tasarımlarla birleştirmeyi amaçlarız.