null

Bulut Tabanlı

CSP bulut üzerinde bir sunucuda çalışır ve tüm kullanıcılar internet ile ona bağlanır.
null

Linux Platform

Sunucu ve tüm cihazlar Linux altyapısında olduğu için daha avantajlıdır.
null

Zamanlama

İstediğiniz programları dilediğiniz zaman diliminde yayınlayın.
null

Yetkilendirin

Farklı alt kullanıcılar oluşturarak sisteminizi daha etkin ve güvenli yönetin.

ÜSTÜN ÖZELLİKLERİ İLE CLETECH SIGNAGE PLATFORM

Bulut tabanlı bir sistem olan Cletech Signage Platform dijital bilgilendirme alanında üstün özellikler sunar. Linux altyapısını kullanan
kısa adıyla CSP, Windows alt yapısını kullanan yazılımlara oranlar çok daha sorunsuzdur.
CSP, karmaşık bilgi akışını en doğru ve en etkin şekilde düzenleyerek ağ üzerindeki uzak cihazlarınıza aktarır. Birbirinden farklı resim, video, metin veya multimedya içeriklerinizi sorunsuz bir şekilde dünyanın herhangi bir noktasındaki ekranlarınızda yayınlanmasını sağlar. Aynı zamanda Cletech Digital Signage ürünleri ile birebir örtüşen özellikleri ile uzaktan tüm özellikleri kontrol edebilir ve cihazınızı yönetebilirsiniz.

İçeriklerinizi Organize Edin

Video, resim, metin, RSS, vb. içeriklerinizi buluta yükleyin ve istediğiniz gibi gruplayıp organize edin. Zamanı geldiğinde buluttan alıp sürükle bırak yöntemi ile yayına alın. Ön izleme yapın, gereksiz içerikleri kaldırın.

Kendinize Göre Şablon Yapın

Ekranınızı istediğiniz kadar bölümlere ayırın ve kendi şablonunuzu oluşturun. İstediğiniz bölümde dilediğiniz medya veya içeriği oynatın. Oluşturduğunuz şablonu ister hemen kullanın isterseniz bulut kütüphanesinde saklayın daha sonra kullanın.

Yayınlarınızı Zamanlayın

Gün içinde ya da belirli zaman içinde farklı yayınlar yapabilirsiniz. Yayınlarınıza öncelik verebilir ve programınıza göre oynamasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz bir yayını ileri zamanlı olarak programlayabilir ve otomatik olarak yayına alabilir ve yayından kaldırabilirsiniz.

Signage Sisteminizi Raporlayın

Uzak cihazlarınızın durumunu ve kullanıcılarınızın performansını veya yayın süreleri içindeki görüntüleme sayılarını raporlayabilirsiniz. Bu raporlar sayesinde daha etkin ve sağlıklı bir planlama yapabilir ve öngörülerinizi kuvvetlendirebilirsiniz.

Kullanıcılarınızı Yetkilendirin

Farklı alt kullanıcı grupları oluşturun ve onları erişim seviyelerine göre yetkilendirin. Örneğin; içerik yöneticisi, yayıncı veya onaylayıcı gibi kategoriler ile ağınızı daha güvenli ve işlevli hale getirin. Böylece daha sağlıklı yayınlar yapacaksınız.

Cihaz Durumlarını Görüntüleyin

Tek bir ekran üzerinden tüm cihazlarınızın durumunu görüntüleyin. Anlık akan veriler üzerinden cihazlar ile ilgili tüm bilgileri görüntüleyin ve gerekli değişiklikleri yapın. Cihaz üzerindeki ses seviyesine, açılış kapanış saatlerine, disk bilgilerine ve güncellemelere uzaktan erişin.

Hazır İçerikleri Kullanın

Cletech Signage Platform Cloud servisin size sunduğu hava durumu, döviz bilgileri, saat-tarih gibi içerikleri yayınlarınızı içine kolayca dahil edin.

CLETECH SIGNAGE PLATFORM ve Q-SIGN ARASINDAKİ FARKLAR

İster Cletech Signage Platform kullanın isterseniz Q-Sign Digital Signage Software kullanın istediğini tüm yayınları kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı kaynaklardan gelen verilerinizi organize edebilirsiniz. Yeni tasarımlar veya şablonlar oluşturabilirsiniz. Üçüncü parti yazılımlarınızı çalıştırabilir gerçek zamanlı yayınlar yapabilirsiniz.

Tabi ki buna en uygun yazılımı seçmeniz gerekiyor. Bunun için size yazılımlarımız arasındaki farkı kolayca kıyaslayabileceğiniz bu tabloyu derledik. İhtiyacınız olan özelliklere göre seçimlerinizi yapabilir ya da bir bile sormak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

Cletech Signage Platform

Q-Sign DS Software

Platform

Linux

Windows

Web Tabanlı Yönetim

Resim

Video

Flash

HTML

Web Sayfaları

Hava Durumu

Döviz Bilgileri

Stream Video

Ses Dosyası

PowerPoint Sunusu

RSS

Saat / Tarih

Özel Fontlar

Özel Programlar

Özel Öğeler

Dokunmatik Uygulamalar