Cletech, dünyanın önde gelen üretim merkezlerinden olmaya aday Manisa’da kurulmuştur. Dijital bilgilendirme ürünleri alanında üretim faaliyetlerini gerçekleştiren HİRAŞ dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ihraç etmektedir.

HİRAŞ LTD. ŞTİ.’nin tescilli markası olan Cletech 1994 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin en büyük sanayi şehirlerinden biri olan Manisa’da 26 senedir üretimine aralık vermeden devam eden Cletech son kullanıcı müşterilerine Digital Signage Projeleri, entegratör müşterilerine ise Digital Signage Kabinleri konusunda hizmet vermektedir.

Cletech olarak tüm üretim süreçlerini kendi içimizde takip etmekteyiz. Metal işleme, form verme, boyahane, elektronik ve mekanik montaj ile her an kalite kontrol altındadır.  Teknolojinin çok hızlı geliştiği günümüz de yenilikçi çözümleri sürekli ürünlerimizle birleştiriyoruz. Standart ürünlerimizin yanı sıra özel projelere de çözüm sunabiliyoruz. Özel ürün tasarımları, renk ve malzeme çeşitliliği, ekstra donanım opsiyonları ile tamamen kişiselleştirilebilir ürünler konusunda da uzmanlığa sahibiz. Bitirdiğimiz her projede edindiğimiz deneyimleri yeni projelere aktarıyoruz. Özellikle yüksek ürün kalitesi ve ulaşılabilir fiyat politikası ile satış stratejilerimizi belirliyoruz.