null

Yönetim Yazılımı

Q-Sign Manager ile istediğiniz cihazı dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
null

Windows Platform

Q-Sign Windows sunucu ve Windows bilgisayarlar ile çalışır.
null

İnteraktif Uygulamalar

Dokunmatik yazılımlarınızı ve içeriklerinizi kolayca uzak cihazlara aktarabilirsiniz.
null

HTML 5

Q-Sign HTML 5 yazılım dile ile oluşturulan uygulamaları rahatlıkla kullanabilir.

Q-SIGN DİJİTAL BİLGİLENDİRME VE YÖNETİM YAZILIMI

Q-Sign kullanıcı dostu arayüzü ile çok pratik ve işlevseldir. Karmaşık işlemlerle sizi uğraştırmaz, yapmak istediklerinizi anında yapar ve yayınlarsınız. Tüm cihazlarınıza uzaktan erişebilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz.

İçeriklerinizi
Organize Edin

Video, resim, metin, RSS, Flash, HTML vb. içeriklerinizi kendi bilgisayarınızda saklayabilir yüklemek istediğiniz anda Q-Sign Manager yardımı ile kolaylıkla ekranlarınıza gönderebilirsiniz. Yayın öncesi hazırlığınızı Manager üzerinden önizleme yapabilirsiniz.

Kendinize Göre
Şablon Yapın

Ekranınızı istediğiniz kadar bölümlere ayırın ve kendi şablonunuzu oluşturun. İstediğiniz bölümde dilediğiniz medya veya içeriği oynatın. Oluşturduğunuz şablonu ister hemen kullanın isterseniz bilgisayarınızda saklayın daha sonra kullanın.

Yayınlarınızı Zamanlayın

Gün içinde ya da belirli zaman içinde farklı yayınlar yapabilirsiniz. Yayınlarınıza öncelik verebilir ve programınıza göre oynamasını sağlayabilirsiniz. İstediğiniz bir yayını ileri zamanlı olarak programlayabilir ve otomatik olarak yayına alabilir ve yayından kaldırabilirsiniz.

Cihaz Durumlarını Görüntüleyin

Tek bir ekran üzerinden tüm cihazlarınızın durumunu izleyebilirsiniz. Anlık akan veriler üzerinden cihazlar ile ilgili tüm bilgileri görüntüleyebilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Ekranlarınızdaki içerikleri gerçek zamanlı olarak uzaktan görebilirsiniz.

Kullanıcılarınızı Yetkilendirin

Farklı alt kullanıcı grupları oluşturun ve onları erişim seviyelerine göre yetkilendirin. Örneğin; içerik yöneticisi, yayıncı veya onaylayıcı gibi kategoriler ile ağınızı daha güvenli ve işlevli hale getirin. Böylece daha sağlıklı yayınlar yapacaksınız.

CLETECH SIGNAGE PLATFORM ve Q-SIGN ARASINDAKİ FARKLAR

İster Cletech Signage Platform kullanın isterseniz Q-Sign Digital Signage Software kullanın istediğini tüm yayınları kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı kaynaklardan gelen verilerinizi organize edebilirsiniz. Yeni tasarımlar veya şablonlar oluşturabilirsiniz. Üçüncü parti yazılımlarınızı çalıştırabilir gerçek zamanlı yayınlar yapabilirsiniz.

Tabi ki buna en uygun yazılımı seçmeniz gerekiyor. Bunun için size yazılımlarımız arasındaki farkı kolayca kıyaslayabileceğiniz bu tabloyu derledik. İhtiyacınız olan özelliklere göre seçimlerinizi yapabilir ya da bir bile sormak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

Cletech Signage Platform

Q-Sign DS Software

Platform

Linux

Windows

Web Tabanlı Yönetim

Resim

Video

Flash

HTML

Web Sayfaları

Hava Durumu

Döviz Bilgileri

Stream Video

Ses Dosyası

PowerPoint Sunusu

RSS

Saat / Tarih

Özel Fontlar

Özel Programlar

Özel Öğeler

Dokunmatik Uygulamalar